• جدید

ایزی دیاگ 4

0 ‎تومان
بدون مالیات

ایزی دیاگ 4

با توجه به مکاتبات انجام شده با شرکت لانچ، این محصول در نیمه دوم سال 2020 ارائه خواهد شد. و در حال حاضر تنها دستگاه دیاگ جدید لانچ که از سری دستگاه های ایزی دیاگ هستند، گولو پرو یا همان گولو 4 Golo pro یا Golo 4 میباشد.

 

گارانتی آرامیس کار

 

بسته بندی و ارسال سریع

 

پشتیبانی و خدمات حرفه ای

ایزی دیاگ 4

پس از ارائه محصولات موفق ایزی دیاگ نسل اول ، دوم و سوم و البته دستگاه های با کیفیت لانچ گولو 3 Launch Golo 3.0 ، طرفداران لانچ منظر ارائه محصولی جدید در سال 2020 از طرف این کمپانی معروف دیاگ سازی بودند.

متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا ، لانچ در سال 2020 محصولات خود را دیرتر معرفی کرد و از همین خلا بازار دستگاه های دیگری با نام ایزی دیاگ 4 به بازار معرفی شدند، که البته هیچ کدام محصول لانچ نبوده و به طور کلی از کیفیت و قابلیت های این دستگاه برخودردار نیستند.

در حال حاضر تنها دستگاه دیاگ مولتی برند لانچ از سری دستگاه های ایزی دیاگ لانچ فقط دستگاه دیاگ:

دیاگ گولو 4 یا همان گولو پرو Launch Golo Pro | Golo 4.0 میباشد.

بقیه دستگاه هایی که که در بازار به نام ایزی دیاگ 4 به فروش میرسد، متفرقه بوده و محصول شرکت لانچ نمیباشند، که به ذکر نام چند عدد از آنها خواهیم پرداخت:

دستگاه دیاگ مولتی برند EASYDIAG 4.0

1- دستگاه تینک دیاگ که به سینک دیاگ هم گفته میشود THINKDIAG

این محصول تولید شرکت تینکار Thinkcar بوده و یک دیاگ مولتی برند درجه متوسط محسوب میشود. برنامه این دیاگ بسیار شبیه محیط برنامه لانچ در نظر گرفته شده، اما از لحاظ سخت افزار و نرم افزار قابل مقایسه با دیاگ لانچ نمیباشد.

2- دستگاه دیاگ Nexdas محصول شرکت Humzor:

این دستگاه نیز مانند سینک دیاگ یک محصول درجه متوسط بوده و با کپی برداری از ایزی دیاگ 3 ، سعی کرده است تا محصولی مشابه لانچ از لحاظ سخت افزار تولید نماید، اما حرفی برای گفتن در بازار ندارد.

3- دستگاه دیاگ anyscan محصول شرکت Xtool:

هر چه این شرکت در زمینه تولید دستگاه های تعریف سوئیچ و ریموت قوی عمل کرده است، اما دستگاه دیاگ این شرکت بسیار ضعیف بوده و قابلیت یک دستگاه مولتی حرفه ای را دارا نیست.

اینها نمونه ای از بیشمار دستگاه های دیاگ مولتی برندی هستند که سعی دارند با تبلیغ و کپی برداری از دیاگ های لانچ بتوانند جای خود را بازار پیدا کنند. البته در چند ماه اخیر و طی مقالاتی که در رابطه با ایزی دیاگ 3 و مطرح شدن فروش کپی این دستگاه در بازار از سوی بعضی از همکاران، این انتظار میرفت که با تجه به عدم ارائه محصول جدید از طرف لانچ، قصد ارائه محصولی فیک و متفرقه وجود داشته باشد، که همینطور هم شد، و دستگاه تینک دیاگ یا همان سینک دیاگ به اسم ایزی دیاگ 4 به بازار ارائه شد، که البته این دستگاه دوباره تاکید میشود محصول لانچ نبوده و دستگاه محصول شرکت THINKCAR میباشد.

برای طرفداران لانچ و مشتریانی که به دنبال محضول 2020 این شرکت هستند باید گفت که دیاگ جدید شرکت لانچ ، دستگاه دیاگ مولتی برند گولو 4 میباشد و خبر خوب دیگر این که طبق گزارش های رسیده و مکاتبات انجام شده ، در نیمه دوم سال 2020 ، دستگاه دیاگ ایزی دیاگ 4 EASYDIAG 4.0 در نیمه دوم سال 2020 ارائه خواهد شد.

برای مشاهده ویدیوی نرم افزار دیاگ لانچ اینجا کلیک نمائید.


جهت مشاوره و خرید دستگاه با شماره 02166091726 تماس حاصل نمائید.


جهت ارتباط تلگرامی با ای دی @aramiscar یا با شماره 09221237323 تماس داشته باشید.


برای عضویت در اینستاگرام آرامیس کار اینجا کلیک نمائید.


برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک نمائید.


کانال آپارات


کانال یوتیوب

EASYDIAG 4.0

منابع خاص

رتبه 
1399-06-01

کامبیز

من ایزی دیاگ 2 و 3 داشتم، امسال میخوام جدیدشو خریداری کنم، به نظر من فعلا تا قبل از آمدن این دستگاه، باید گولو پرو خرید

نوشتن یک دیدگاه