• جدید
تینک دیاگ Thinkdiag

تینک دیاگ Thinkdiag

0 ‎تومان
بدون مالیات

تینک دیاگ Thinkdiag

تینک دیاگ Thinkdiag | دستگاه دیاگ مولتی برند محصول شرکت امریکایی Thinkcar | عیب یابی و دیاگ انواع خودروهای امریکایی، آسیایی، اروپایی و چینی

 

گارانتی آرامیس کار

 

بسته بندی و ارسال سریع

 

پشتیبانی و خدمات حرفه ای

تینک دیاگ Thinkdiag

تینک دیاگ Thinkdiag | جدیدترین دستگاه دیاگ شرکت ثینک کار Thinkcar که با عنوان ثینک دیاگ به بازار ارائه شده است. این شرکت پس از سالها تولید دستگاه های دیاگ رده پایین و ELM ، در سال 2020 اقدام به تولید دستگاه دیاگ مولتی برند میان رده ثینک دیاگ را کرد. این دستگاه مانند شرکت های دیگر دیاگ ساز سعی کرده است تا دستگاهی مشابه دستگاه های ایزی دیاگ لانچ تولید نماید تا بتواند در بازار دیاگ مشتریان خود را جذب کند.

اگر چه نسبت به رقبای دیگری بهتر عمل کرده، اما نمیتوان این دستگاه را لانچ نامید، و در حد یک مولتی برند متوسط میتوان روی آن حساب باز کرد.

برنامه های این دستگاه نیز مانند دستگاه های مولتی برند دیگر در دو مدل آفلاین و آنلاین ارائه میگردد. پوشش برند های این دیاگ در حدود 200 برند خودرو بوده و شامل خودروهای:

1- امریکایی

2- آسیایی

3- اروپایی

4- چینی

میباشد. این دستگاه در زمینه پوشش عملکردهای ویژه و خاص ، نسبت به دستگاه های محبوبی مانند دیاگ لانچ گولو پرو و ایزی دیاگ قوی نمی باشد.

آیا ثینک دیاگ همان ایزی دیاگ لانچ است؟

در ویدیویی که به زودی تهیه خواهد شد، پاسخ کاملتری را به این سوال خواهیم داد، اما به طور کلی باید گفت که در سالهای اخیر شرکت های مختلفی سعی کردند تا دستگاهی مشابه لانچ تولید کنند، اما هیچ کدام موفق نبودند، حتی شرکتی مانند Vpecker دستگاهی با نام ایزی دیاگ تولید کرد، اما بازار به سرعت به بی کیفیت بودن دستگاه پی برد.

اما شرکت ثینک کار برندی است که تا امروز دستگاه های دیاگ مختلفی تولید کرده است، و در شش ماهه اول سال 2020 با توجه به شیوع بیماری کرونا در چین و عدم ارائه محصول جدید لانچ، از فرصت استفاده کرد و دستگاه سینک دیاگ را به بازار ارئه کرد. اما باید تاکید شود، این دستگاه محصول شرکت لانچ نمی باشد، اما آن را نمیتوان دستگاهی در رده دستگاه های دیاگ vpecker یا anyscan یا دستگاه های بلوتوثی ضعیف دیگر دانست، اما در حد و اندازه های لانچ هم نیست.

دیاگ لانچ بهتر است یا سینک دیاگ؟

اگر از نام بزرگ لانچ بگذریم، سابقه آن و مدل هایی که تا به امروز به بازار عرضه شده همگی گویای این است، که دیاگ لانچ خواه گولو پرو و یا ایزی دیاگ ، از محصولات دیگر بهتر هستند. اما این به این معنا نیست که ما دستگاه های دیگر را پیشنهاد نکنیم. هر دستگاهی قیمت خود را دارد، و بعضی اوقت با توجه به بودجه و میزان انتظارات یک کاربر از دستگاه دیاگ میتوان دیاگ های دیگر مانند ثینک دیاگ را نیز انتخاب کرد. ولی قطعا اگر بخواهیم انتخابی بین ایزی دیاگ یا ثینک کار داشته باشیم، لانچ در رتبه بالاتری قرار خواهد گرفت.

سینک دیاگ آفلاین بخریم یا آنلاین؟

دستگاه های دیاگ سینک دیاگ به صورت خام و بدون برنامه ارائه میشوند، این دستگاه ها در ایران با برنامه های کرک شده و ارائه میشوند، کرک ها معمولا محصول شرکت های روسی بوده و به همین دلیل این شرکت برای سود بیشتر سعی میکنند تا برنامه ها را به صورت آنلاین به فروش برسانند. با توجه به این که دستگاه دیاگ سینک دیاگ محصول جدیدی میباشد و هنوز نسبت به برنامه های آن اطمینان لازم وجود ندارد، پیشنهاد میشود این دستگاه به صورت آپدیت آفلاین خریداری شود.

جهت مشاوره و خرید دستگاه با شماره 02166091726 تماس حاصل نمائید.


جهت ارتباط تلگرامی با ای دی @aramiscar یا با شماره 09221237323 تماس داشته باشید.


برای عضویت در اینستاگرام آرامیس کار اینجا کلیک نمائید.


برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک نمائید.


کانال آپارات


کانال یوتیوب

Thingdiag

ویژگی‌ها

نوع دیاگ
مولتی برند
کاربری دیاگ
مخصوص خودروهای سواری
ولتاژ کاری
12 ولت
قابلیت پرتابل
دارد
نوع بروزرسانی
آفلاین/آنلاین
قابلیت بیسیم
بیسیم بلوتوثی

منابع خاص