لاستیک درار سواری | قیمت دستگاه تایر درار | خرید دستگاه درار لاستیک

لاستیک درار سواری

لاستیک درار سواری

آرامیس کار تامین کننده انواع لاستیک درار سواری. دستگاه لاستیک درار یکی از مهمترین و کاربردی ترین دستگاه هایی است که برای مغازه های اپاراتی و پنچرگیری و مکانیکی  و تجهیزات تعمیرگاهی خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. دستگاه های درآر لاستیک سواری دارای انواع مختلف در امکانات و اندازه رینگ هستند. دستگاه های لاستیک درار سواری معمولا تا رینگ 24 را پوشش میدهند و البته معمولا و اغلب لاستیک درار ها بین رینگ 10 تا 22 تولید میشوند و دستگاه های گرانتر هستند که تا رینگ 24 را پوشش میدهند. هلپی دار بودن دستگاه یکی دیگر از آپشن های لاستیک درار میباشد. البته 3 یا 4 پدال بودن در خرید لاستیک درار بروی قیمت دستگاه تاثیر بسزایی دارد.

انواع لاستیک درار سواری

1- لاستیک درار 3 پدال:

لاستیک درار های 3 پدال همانطور که از نامشان پیداست دارای سه پدال هستند که هر یک کار جداگانه ای انجام میدهند. پدال اول برای لق کردن رینگ از لاستیک میباشد.پدال دوم برای چپ گرد و راست گرد سینی بوده و پدال سوم برای باز و بسته کردن فک های دستگاه میباشد.

2-لاستیک درار 4 پدال:

این دستگاه دارای 4 پدال میباشد که عملکرد 3 پدال آن مانند لاستیک درار سه پدال است و پدال چهارم شوک باد دارد.

3-لاستیک درار هلپر دار:

عملکرد لاستیک درار هلپر دار مانند لاستیک درار های 3 پدال و 4 پدال میباشد با این تفاوت که این دستگاه دارای اهرم کمکی بادی میباشد.

4-لاستیک درار کمر شکن:

عملکرد این دستگاه نیز مانند لاستیک درار های سه پدال و 4 پدال میباشد با این تفاوت که ستون اصلی عمودی دستگاه توسط نیروی باد به سمت عقب خم شده و ستون اصلی به فاصله دلخواه تنظیم شده و مناسب کار با رینگ های پهن می باشد.

1 محصول وجود دارد

نمایش 1-1 از 1 مورد

فیلترهای فعال