دستگاه تعریف کلید و ریموت | قیمت دستگاه تعریف سوییچ خودرو | دستگاه کپی سوئیچ ماشین

دستگاه تعریف کلید و ریموت

دستگاه تعریف سوئیچ، کلید و ریموت خودرو

دستگاه های تعریف کلید و ریموت خودرو اساسا دارای دو دسته هستند، دستگاه هایی که مخصوص کپی سوئیچ ، ریموت و کلید هستند، و دستگاه هایی که برای تعریف کلید و ریموت و سوئیچ در زمانی که کلید و کد کلید در دسترس نمی باشد.

دستگاه تعریف سوئیچ

دستگاه های تعریف سوئیچ دارای انواع پرتابل و لپ تاپی هستند. البته دستگاه های مخصوص تعریف کلید و تعریف ریموت جدید نیز وجود دارند که بر روی سیستم های تبلتی و گوشی های موبایل نصب میشوند. این دستگاه ها بعضا دارای بوردهای پروگرامر هستند که برای زمانی استفاده میشود که کد کلید را بخواهید از روی ای سی بورد استخراج نمائید.

دستگاه تعریف سوییچ کی لس (کیلس) keyless

امروزه با توجه به پیشرفت خودروها و استفاده از سوئیچ های کیلس (کی لس) یا همان سوئیچ های بدون کلید keyless، تعریف این نوع سوییچ ها نیاز به دستگاه های حرفه ای دارند، این مدل از دستگاه ها برنامه سوئیچ را به طور کامل از روی خودرو بازیابی کرده و سپس بر روی سوئیچ خام تعریف می کند.

دستگاه کپی ریموت و سوئیچ

این دستگاه ها برای زمانی استفاده میشوند که یک نسخه سالم از سوییچ خودرو در دسترس باشد. در این صورت با استفاده از این دستگاه ها اطلاعات چیپ سوئیچ (کد کلید) و ریموت خودرو کپی شده و بر روی سوییچ خام نوشته (write) میشود.

6 محصول وجود دارد

نمایش 1-6 از 6 مورد

دستگاه پروگرامر IPROG

قیمت عادی 4٬800٬000 ‎تومان -300٬000 ‎تومان قیمت 4٬500٬000 ‎تومان
دستگاه پروگرامر IPROG دستگاه حرفه ای پروگرامر ایربگ، ایسیو، ایموبلایزر و سوئیچ خودرو های داخلی و خارجی همراه با پروب های مخصوص جی تگ | دستگاه...