دستگاه تعریف سوئیچ و ریموت | دستگاه تعریف کلید و ریموت | دستگاه کپی سوئیچ ماشین

دستگاه تعریف سوئیچ و ریموت

دستگاه تعریف سوئیچ و ریموت

دستگاه های تعریف کلید و ریموت خودرو اساسا دارای دو دسته هستند، دستگاه هایی که مخصوص کپی سوئیچ ، ریموت و کلید هستند، و دستگاه هایی که برای تعریف کلید و ریموت و سوئیچ در زمانی که کلید و کد کلید در دسترس نمی باشد.

دستگاه تعریف کلید و ریموت

دستگاه های تعریف سوئیچ دارای انواع پرتابل و لپ تاپی هستند. البته دستگاه های مخصوص تعریف کلید و تعریف ریموت جدید نیز وجود دارند که بر روی سیستم های تبلتی و گوشی های موبایل نصب میشوند. این دستگاه ها بعضا دارای بوردهای پروگرامر هستند که برای زمانی استفاده میشود که کد کلید را بخواهید از روی ای سی بورد استخراج نمائید.

دستگاه تعریف سوییچ کی لس (کیلس) keyless

امروزه با توجه به پیشرفت خودروها و استفاده از سوئیچ های کیلس (کی لس) یا همان سوئیچ های بدون کلید keyless، تعریف این نوع سوییچ ها نیاز به دستگاه های حرفه ای دارند، این مدل از دستگاه ها برنامه سوئیچ را به طور کامل از روی خودرو بازیابی کرده و سپس بر روی سوئیچ خام تعریف می کند.

دستگاه کپی ریموت و سوئیچ

این دستگاه ها برای زمانی استفاده میشوند که یک نسخه سالم از سوییچ خودرو در دسترس باشد. در این صورت با استفاده از این دستگاه ها اطلاعات چیپ سوئیچ (کد کلید) و ریموت خودرو کپی شده و بر روی سوییچ خام نوشته (write) میشود.

7 محصول وجود دارد

نمایش 1-7 از 7 مورد

فیلترهای فعال