ساکشن روغن موتور | قیمت دستگاه مکش روغن موتور | خرید دستگاه ساکشن روغن برقی و بادی

ساکشن روغن موتور

ساکشن روغن موتور

دستگاه ساکشن روغن موتور وسیله ای برای تخلیه ی روغن موتور خودرو بدون باز کردن پیچ کارتل میباشد.این دستگاه بدون نیاز به چال سرویس ، کاملا تمیز  و بدون اسیب رساندن به خودرو روغن موتور را براحتی و در کمترین زمان تخلیه میکند. دستگاه های مکش روغن موتور با ایجاد خلا و سپس مکش روغن موتور به راحتی عملیات تعویض روغن را انجام میدهد. استفاده از این دستگاه به دلیل اندازه گیری دقیق مقدار روغن خروجی باعث اطمینان از کاهش مقدار روغن در خودرو نیز میشود. همچنین صاحب خودرو میتواند با مشاهده ی روغن تخلیه شده (عدم وجود اب یا مواد دیگر) از سالم بودن خودرو خود  اطمینان حاصل کند.

انواع ساکشن روغن موتور

ساکشن روغن برقی

این دستگاه با مکانیسم ایجاد خلا توسط الکترو موتور عملیات تعویض روغن را انجام میدهد.این نوع دستگاه ها نیازی به کمپرسور باد نداشته و با برق شهری و یا برق خودرو کار میکنند. دستگاه های وکیوم روغن برقی از قدرت مکش بیشتری نسبت به مدل های بادی برخوردار هستند.

ساکشن روغن بادی

این دستگاه بدون نیاز به برق و دینام و با استفاده از کمپرسور باد عملیات تعویض روغن را انجام میدهد.این نوع دستگاه ها به دلیل استهلاک کمتر نسبت به مدل های برقی از طول عمر بیشتری برخوردار هستند.

ساکشن روغن دو منظوره

عملکرد این نوع دستگاه مشابه مدل هلای برقی و بادی بوده و تفاوت ان این است که این مدل قابلیت تزریق روغن جدید را نیز دارا میباشد.

ساکشن روغن ماشین سنگین و کامیونی

عملکرد این نوع دستگاه ها مشابه دستگاه های ساکشن برقی و بادی بوده و تفاوت ان در اندازه مخزن ان ها است که به دلیل وجود مخزن بزرگتر برای ماشین های سنگین و کامیون از انها استفاده میشود.

2 محصول وجود دارد

نمایش 1-2 از 2 مورد

فیلترهای فعال