جک سوسماری | قیمت جک ماشین | خرید جک سوسماری تعمیرگاهی

جک سوسماری

جک سوسماری

آرامیس کار تامین کننده انواع جک سوسماری. از جک های سوسماری برای بالا بردن خودرو تا ارتفاع حدودا 50 سانتی متر جهت انجام عملیات مکانیکی و تعویض لاستیک و جلوبندی سازی  استفاده میشود. جک های سوسماری دارای انواع ایرانی و خارجی هستند. معمولا مدل های خارجی دارای وزن بسیار سبک تری هستند.  جک های سوسماری دارای مدل های مختلفی برای خودرو های سواری ، سنگین و مخصوص ماشین های اسپرت (دارای ارتفاع کمتر) میباشند.

انواع جک سوسماری

  • پایه بلند
  • کورسی
  • بادی

جک سوسماری پایه بلند

از این نوع جک در تعویض روغنی ها و اپاراتی ها و مکانیکی ها استفاده میشود. در حقیقت این نوع جک سوسماری پرکاربرد ترین نوع جک ها به دلیل قیمت مناسب و طول زیاد بالا بردن خودرو با حفظ نقطه تعادل میباشد. ظرفیت وزنی این نوع جک ها از 3 تن تا 5 تن میباشد.

جک سوسماری کورسی

از این نوع جک سوسماری به دلیل طول کوتاه برای خودرو های اسپرت استفاده میشود. ظرفیت وزنی این نوع جک ها بین 2 تا 3 تن میباشد.

جک سوسماری بادی

این نوع جک ها با فشار باد روغن را انتقال داده و خودرو را بالا میبرند و در پایان کار با باز کردن شیر تخلیه ارتفاع جک کم شده و خودرو پایین می اید. از این نوع جک برای بالا بردن خودرو های سنگین و نیمه سنگین استفاده میشود.این  جک ها دارای قدرت فوق العاده بالایی بوده و ظرفیت وزنی ان ها 25 تن ، 35 تن و 50 تن میباشد.

دوباره جستجو کنید

Back to home